41206ESDA-TR1 Eaton SUPPRESSOR ESD 12VDC 4/1206 SMD
Part Nnumber
41206ESDA-TR1
Description
SUPPRESSOR ESD 12VDC 4/1206 SMD
Producer
Eaton
Basic price
Categories Circuit Protection TVS - Mixed Technology Manufacturer Eaton Series PolySurg Packaging Tape & Reel (TR) Part Status Active Voltage - Working 12V Voltage - Clamping 35V Technology Polymer Number of Circuits 4 Applications General Purpose Mounting Type Surface Mount Package / Case 1206 (3216 Metric) Supplier Device Package 1206
Following Parts
Random Products
(keyword 41206ESDA-TR1 Eaton SUPPRESSOR ESD 12VDC 4/1206 SMD)