DR73-100-R Eaton FIXED IND 10UH 2.08A 65.6 MOHM 10µH Shielded Wirewound Inductor 2.08A 65.6 mOhm Nonstandard
Part Nnumber
DR73-100-R
Description
FIXED IND 10UH 2.08A 65.6 MOHM 10µH Shielded Wirewound Inductor 2.08A 65.6 mOhm Nonstandard